Whatsapp

Hakkımızda

Gama Rezonans olarak 2017 yılında, Bağdat Caddesi Suadiye’de başladığımız çalışmalarımıza, Göztepe’deki yeni merkezimizde devam etmekteyiz.

Yaşadığımız çevreye ve topluma olan duyarlılığımız, bizi rezonans dünyasına yönlendirdi. Çevremizde o kadar çok kişi sigara ve alkol kıskacından kurtulmaya çalışıyor ama bir çıkış yolu bulamıyordu ki; ve o kadar çok kişi kilo problemleriyle mutsuzluk yaşıyor, bazıları obeziteyle mücadele içindeydi. Fobiler, sınav kaygısı içindeki öğrenciler, uykusuzlar, panik ataklılar, depresyondakiler, stresi yönetemeyenler… Böylece uzayıp giderken, aslında tüm bunların insanın vücut enerjisinin bozulmasından kaynaklandığını, enerji blokajları kaldırıldığında her şeyin yoluna girdiğini biz biliyorduk. Tüm bunların ilaçsız, yan etkisiz ve olabilecek en doğal yolla çözüme kavuşabileceğini de…

İnsanı, ruh-beden-zihin üçlüsünü bir bütün olarak gören bizler, vücudun bir yerinde bir problem varsa bütünü etkilediğini, bir yerdeki problem çözüldüğünde; oradaki enerji akışı düzeldiğinde bütünün düzeldiğini, organizma için doğru enerjinin her şey olduğunu söyleyebiliriz.

Bu bağlamda, yaşam koçu, holistik beslenme danışmanı, fitoterapi ve NLP uzmanı çalışanlar olarak, bu büyük sinerjiyle; yılların birikimi bilgi ve tecrübelerimize, özelleştirilmiş biorezonans eğitimlerini katarak, halen devam eden ve yaşam boyu devam edecek olan eğitimlerle kusursuz hizmet verme gayreti içindeyiz. Neredeyse tüm danışanlarımızdan aldığımız olumlu geri bildirimler ve aramızda oluşan dostluk bağı, ne kadar doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir.

Hayatlarına dokunduğumuz danışanlarımızla, biz hep birlikte mutluyuz…

Bizi bu sürece taşıyan birbirinden değerli ve konunun uzmanı tüm hocalarımıza teşekkürlerimizle…