Whatsapp

Kilo Verme Terapisi

Kilo Verme Terapisi

Kilo verme terapisi, kısaca gıdalar üzerinden uygulanan bir düşkünlük terapisidir.   

Bu terapi ile düşkünlük yapan hamurişi, unlu gıdalar, şeker, çikolata, tuz, cips, cola, kahve ve daha birçok gıdanın frekansları vücuttan silinerek, bu gıdalara olan düşkünlük ortadan kaldırılmaktadır. Aynı sigara ve alkol bırakma terapilerinde olduğu gibi, burada da azaltılmak istenen  gıdalar üzerinden işlem yapılmaktadır.

Bu gıdalardan alınan frekanslar elektronik olarak ters çevrilerek, frekans dalgaları şeklinde vücuda geri verilir. Terapilerde  ilaç, kimyasal vb bileşen kullanılmamaktadır. Hiçbir yan etkisi bulunmayan rezonans yöntemi, sadece frekanslar üzerinden etki sağlayan doğal bir uygulamadır.

Birçok kişide börek, çörek, makarna vb hamurişlerine karşı aşırı bir düşkünlük olup, bu kişiler için diyet yapmak çok zordur,  hatta bazen imkansızdır. Bu kişiler için,  başlanan diyet programları  kısa süreli olup, çoğunlukla başarısızlıkla sonuçlanmaktadır.

Uyguladığımız kilo verme  terapileri, bu düşkünlük halini ortadan kaldırmaya yöneliktir.

Sağlıklı ve hızlı kilo verilmesi için, ihtiyaca göre farklı terapiler uygulanmaktadır. 4 Gün ara ile yapılan 2 seans, iştahı azaltmak ve kilo vermenin başlatılması konusunda genellikle yeterlidir. Kilo verme terapilerini haftada bir olmak üzere; 3 seans, 5 seans ve 8 seanslık paketler şeklinde uygulamaktayız.  

düşkünlük Yine diğer düşkünlük terapilerimizde olduğu gibi burada da vücutta detoks etkisi başladığından ve seanslar boyunca devam edeceğinden bol su içilmesini ve sildiğimiz gıdalardan uzak durulmasını önermekteyiz.

Terapi Sonrası :

İlk seanstan hemen sonra, kişinin yedikleri çok da büyük çaba sarfetmeden ve ‘’otomatik’’ olarak azalır.

Bu terapinin asıl etkisi ise 2.seanstan sonraki günler ve haftalarda görülecektir. Artık ekmek, makarna vb hamurişlerinin eskisi gibi  aranmadığı, tatlı, çikolata krizlerinin olmadığı bir süreç başlamıştır.

Bu süreç otomatik olarak gerçekleşeceğinden, diyet yapıyor hissi yaşamadan ve stressiz bir kilo verme ve sağlıklı beslenme alışkanlığı  oluşur.

Terapinin Etkisi :

·   Silinen gıdalar hiçbir zorlanma olmadan otomatik olarak azalır.
·   Az yiyerek  kolayca doyma gerçekleşir.
·   Metabolizma hızlanır.
·   Tüm bunlar olurken kişinin diyet yapıyor hissi yaşamaması terapinin en belirgin özelliğidir.
·   Hazımsızlık, karında şişkinlik, sabahları yorgun uyanma durumları ortadan kalkar.
·   Gluten tüketiminin azaltılmasına bağlı olarak migren atakları azalabilir.
·   Varsa menopoz şikayetleri azalabilir.
·   Şeker düşüşleri azalabilir ya da tamamen ortadan kalkabilir.
·   Kişinin enerjisi düzelir, kendini iyi ve pozitif hisseder.

·   Sağlıklı beslenme alışkanlığı  zahmetsizce oturur.

Nasıl Yapılıyor ?

Hamur İşleri :

Rezonans terapisini unlu gıdalar üzerinden uyguladığımızda hem bu gıdaları tüketme isteği  hem de iştah belirgin şekilde azalıyor.

Bunun yanı sıra da bu besinlerin neden olduğu  birçok sağlık probleminde düzelme gözlemliyoruz. Bilindiği gibi buğday ununun içindeki gluten düşkünlük yapıyor, ayrıca da birbirinden bağımsız bir çok sağlık probleminin ortaya çıkmasında rol oynuyor. Bu yüzden de unlu gıdalar üzerinden yapılan terapiler, halsizlikten psikolojik problemlere, migren ve bir türlü geçmeyen baş ağrılarına, kronik bağırsak problemlerine, eklem ağrıları ya da romatizmal durumlara kadar birçok sağlık probleminde belirgin bir  düzelme yaratabiliyor. Kilo verme amaçlı rezonans terapileri,  hem hamurişlerine düşkünlüğü ve iştahı azaltarak, hem de gluten intoleransının yarattığı problemlere çözüm sağlayarak metabolizmayı desteklemektedir.

Şekerli Gıdalar, Tatlılar :

Şekerli gıdalar sigara ya da diğer uyuşturuculara çok benzer şekilde düşkünlük yaratır. Bu ‘’düşkün olma’’,  ‘’çok yeme’’,  ‘’çok sevme’’  durumu bu terapilerle giderilebilmektedir. Şekerin kendisinin metabolizmayı bozduğunu, insülin dengesini değiştirdiğini ve insülin dengesizliğinin vücudun enerjiyi depolama eğilimini artırdığını  biliyoruz.

Hamurişi ve şekerli gıdalar üzerinden yapılan terapi bu gıdaların alımını otomatik olarak azaltmaktadır. Bu terapiyi alan kişilerin  eskiden yaşadıkları şeker düşmelerini artık yaşamıyor olduğu gerçeği, rezonans terapilerinin yarattığı enerjetik dengelemenin sonuçlarından sadece birisidir.

Çikolata :

Çikolata düşkünlüğü rezonans terapisiyle giderilebilmektedir.

Tuz :

Tuzu azaltması gereken kişilerde, diğer gıdalarla birlikte işleme alınarak, tuza olan düşkünlük giderilebilmektedir.

İnek Sütü Ürünleri :

Gluten içeren gıdalarla birlikte, ikinci büyük intolerans grubudur. Sebebi ise herkesin çocukluk çağından itibaren, her gün inek sütü içeren gıdalardan herhangi birini tüketiyor olmasıdır.  Aynı gluten gibi, birçok hastalığın  zeminindeki gizli sebeptir.  Kilo verme terapileri, inek sütü içeren gıdalar üzerinden uygulandığında  bir çok sağlık probleminde düzelme olabilmektedir.

Diğer Gıdalar :

Kişinin fazla tükettiği ve düşkün olduğu her türlü problemli gıda için biorezonans terapisi uygulanabilir.

Mayalar ve Candida :

Bağırsakta aşırı üreyen maya ve mantarlar;  iştah problemleri, alerjiler, hazımsızlık ve daha birçok sağlık problemlerine neden olmaktadır. Biorezonans terapilerinde karbonhidrat ve şekerle birlikte, candida ve mayalar üzerinden de frekans silme işlemi yapıyoruz.

Gıda Düşkünlüğü / Kilo Verme Terapileri Kimlere Uygulanır ?

·   Diyet yapmakta zorlananlar
·   Egzersize rağmen kilo veremeyenler
·   Hamurişi yemeden doymayanlar
·   Çikolata ve tatlı düşkünlükleri
·   Şeker hastaları

·   Doktor tavsiyesi ile diyet yapma zorunluluğu olanlar