Whatsapp

Ruhsal Destek Terapileri

Ruhsal Destek Terapileri

Psikolojik sorun, klinik olarak gözlemlenebilen, kişinin yaşamını doğrudan etkileyen, bunun sonucunda davranışsal bozukluklar ortaya çıkaran sıkıntılı duygu durumudur. Psikolojik problemlerin, fiziksel sağlığı bozduğu bilinen bir gerçektir. Bu yüzden ruhsal sağlığı korumak, fiziksel sağlık  için de çok önemlidir. Vücuttaki enerji akışındaki blokajlar, kişide hem psikolojik,  hem de fiziksel hastalıklar olarak  ortaya çıkmaktadır. Biorezonans terapilerinin amacı vücuttaki enerji akışını düzenlemek ve  hem ruhsal hem de fiziksel iyileşme sağlamaktır.

Rezonans terapileri açısından insan ruhsal ve fiziksel yapı olarak bir bütündür. Bu terapilerle kişilerin enerjetik dengeleri düzenlenerek, hem  fiziksel hem ruhsal olarak birçok  problemde belirgin bir terapötik  etki elde edilebilmektedir.

Nasıl Yapıyoruz ?

Ruhsal/Enerjetik terapileri haftada bir olmak üzere 4 seans olarak uyguluyoruz.

Merkezimizde uygulanan terapilerde, elektro homeopati, elektro akupunktur ve detoks içerikli bir protokol izlenmektedir. Elektrohomeopatide,  Dr. Edward Bach’ın keşfederek geliştirdiği ‘’Bach Çiçekleri’’ kürlerinden faydalanıyoruz.

Öncelikle danışanlarımıza Bach Çiçekleri formunu inceleyip doldurmaları için veriyoruz. Daha sonra uygun kürleri görüşme sırasında karşılıklı belirleyerek, terapi sırasında bu kürleri uyguluyoruz. Ruhsal destek ve enerji dengeleme terapilerimiz 45 dakika sürüyor. Terapi sonrası, belirlemiş olduğumuz bu kürlerden bir spray hazırlayıp,  günlük kullanım  için kişiye veriyoruz.